Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 2. Święto Policji – były awanse i gratulacje

 3. Próbował popełnić samobójstwo na torach – z pomocą przyszli policjanci

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli uratowali desperata, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi odnaleźli mężczyznę w zaroślach przy torach kolejowych i przekazali pod opiekę załogi karetki pogotowia.

 4. Pijany przewoził 6 -letnie dziecko w samochodzie

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 33-latka, który kierował volkswagenem passatem. Mężczyzna przewoził 6–letnie dziecko bez fotelika, zapięte pasami. Miał ponad promil alkoholu w organizmie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

 5. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci - CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

 6. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 7. Zatrzymano mężczyznę na list gończy

  Patrol Wydziału Kryminalnego zatrzymał mężczyznę poszukiwanego listem gończym

 8. Prewencyjne „Stop sprzedaży alkoholu nieletnim”

  Coraz młodsi sięgają po alkohol. Zwłaszcza w wakacje. Dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli rozpoczęli akcję, w ramach której przypominają, że nieletnim nie wolno go sprzedawać.

 9. Zatrzymany poszukiwany

  Patrol interwencyjny zatrzymał mężczyznę poszukiwanego przez Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze. 41-letni mieszkaniec Złotoryi trafił do aresztu komendy. Przeprowadzono z nim czynności procesowe.

 10. Życzenia Komendanta Powiatowego Policji z okazji Święta Policji

Tagi

wypadek pedofil nietrzeźwy kierujący narkotyki ratowanie życia PaT pożar ruch drogowy motocyklista woda pijana matka pijany wakacje ŚDM wnioski komendant upal święto policji dziecko krew weekend internet kradzież kierownictwo rower

Linki