Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Turniej piłkarski i piknik w Uniejowie

  17 czerwca 2017 roku w Uniejowie odbyła się impreza plenerowa będąca inaugurację „Bezpiecznych Wakacji 2017”, podczas której odbył się Turniej Piłki Nożnej dla policjantów i pracowników łódzkiego garnizonu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Mecze rozgrywano na terenie obiektu sportowego im. Włodzimierza Smolarka. Drużyna zduńskowolskich mundurowych dotarła do ćwierćfinału rozgrywek.

 2. Areszt dla sprawcy rozboju

  Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował tymczasowy areszt wobec 25- letniego zduńskowolanina podejrzanego o dokonanie rozboju na małoletnim. Za popełnione przestępstwo sprawca będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

 3. Policjanci zapobiegli tragedii

  Zduńskowolscy policjanci wydostali ze zbiornika wodnego nietrzeźwego mężczyznę. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji mundurowych 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli uniknął wychłodzenia organizmu, a nawet utonięcia.

 4. Poszukiwany właściciel roweru

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej poszukują właściciela roweru

 5. Cyberprzemoc i cyberprzestępczość tematem spotkania z nauczycielami

  19 czerwca zduńskowolscy policjanci spotkali się z nauczycielami Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Podczas prezentacji mundurowi przybliżyli pojęcia cyberprzemocy i cyberprzestępczości oraz podpowiadali jak bezpiecznie korzystać z internetu, aby nie paść ofiarą przestępstwa.

 6. ZŁODZIEJ UKRYŁ SIĘ W SKLEPIE

  Policjanci zatrzymali 44-letniego recydywistę, który ukrył się w sklepie , po zamknięciu lokalu przygotował towar do kradzieży. Łupy miał zamiar wynieść jak gdyby nigdy nic po otworzeniu dyskontu.

 7. Podsumowanie czerwcowego, długiego weekendu na zduńskowolskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, podczas czerwcowego długiego weekendu, trwały wzmożone działania Policji. Funkcjonariusze nie tylko kontrolowali prędkość, ale też stan trzeźwości kierujących. Sprawdzany był również stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, a zwłaszcza dzieci. Mundurowi nie stosowali taryfy ulgowej dla piratów drogowych łamiących ograniczenia prędkości

 8. Plebiscyt Dzielnicowy Roku 2017

  Trwa zorganizowany przez Dziennik Łódzki oraz Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi plebiscyt na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli reprezentuje starszy aspirant Jacek Malinowski.

 9. W zduńskowolskiej komendzie polała się krew

  Najcenniejszym darem - własną krwią, podzielili się zduńskowolscy policjanci.

 10. „Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą”

  Odbywające się w miony weekend imprezy plenerowe w powiecie zduńskowolskim stały się znakomitą okazją do promocji bezpiecznych form wypoczynku nad wodą. Dzielnicowi podczas pełnionych służb rozdawali ulotki oraz udzielali cennych wskazówek w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą”.

Tagi

motocyklista narkotyki ratowanie życia upal pijany wakacje internet święto policji nietrzeźwy kierujący marihuana odblaski woda wypadek usiłowanie kradzieży z włamaniem wizerunek kradzież komendant mapa zagrożeń wnioski dziecko weekend prewencja ŚDM oszustwa ruch drogowy pożar pedofil krew PaT pijana matka Moja Komenda kierownictwo rower

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ