Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwani sprawcy kradzieży

  Do zdarzenia doszło 27 października 2016 r. w jednym ze sklepów sportowych w Zduńskiej Woli. Wówczas, nieustaleni dotąd sprawcy dokonali kradzieży czterech par makowego obuwia o łącznej wartości ponad 900 zł.

 2. Wpadek z udziałem pieszego

  Zduńskowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Potrącony został pieszy, który przebiegał przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Policjanci kolejny raz apelują, aby piesi i rowerzyści korzystali z elementów odblaskowych.

 3. Sesja Rady Gminy i Miasta Szadek z udziałem nowego Kierownika Posterunku Policji

  30 listopada 2016 roku, podczas sesji Rady Gminy i Miasta Szadek, z samorządowcami zapoznany został asp.szt. Jacek Kozłowski, który aktualnie pełni obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Szadku.

 4. „Świeć przykładem” - cd. akcji zduńskowolskiej policji i „Moto Pasji”

  Kolejne działania zduńskowolskich policjantów oraz motocyklistów z grupy „Moto Pasja” . Wspólne akcje prewencyjne mają poprawić bezpieczeństwo na drogach.

 5. Wyróżnienia dla zduńskowolskich policjantów

  25 listopada 2016 roku w Patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, po raz kolejny 41 policjantów oraz strażaków z województwa łódzkiego zostało uhonorowanych nagrodami w ramach Wojewódzkiego konkursu na najlepszego policjanta i na najlepszego strażaka. Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 6. Z profilaktyką w szkole

  Zduńskowolscy policjanci włączyli się w działania profilaktyczne organizowane przez Urząd Miasta w Zduńskiej Woli skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych pn. ALMANACH PROFILAKTYKI

 7. O bezpieczeństwie z najmłodszymi

  Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego zduńskowolscy policjanci zorganizowali kolejne spotkanie z uczniami placówek oświatowych.

 8. Bezpieczeństwo najmłodszych

  Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego to jedno z priorytetowych zadań dla zduńskowolskich policjantów. Mundurowi podczas spotkań uczą dzieci prawidłowych zachowań na drodze.

 9. Chciał skoczyć z wiaduktu na jezdnię drogi ekspresowej S-8

  Policjanci udaremnili 34-latkowi próbę popełnienia samobójstwa. Zdesperowany mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu nad ruchliwą trasą S-8. W porę został uratowany przez policjantów.

 10. Policjanci na pomoc bezdomnym i samotnym

  Niska temperatura w nocy połączona z nieporadnością życiową lub stanem upojenia alkoholowego to główne przyczyny wychłodzenia, na które narażone są osoby bezdomne. Policjanci odwiedzają miejsca ustronne, pustostany oraz ogródki działkowe.

Tagi

Moja Komenda ŚDM oszustwa pedofil wnioski weekend pijany rower dziecko mapa zagrożeń nietrzeźwy kierujący wakacje prewencja pijana matka wypadek pożar upal internet odblaski woda święto policji krew ruch drogowy PaT wizerunek marihuana narkotyki kierownictwo kradzież komendant ratowanie życia motocyklista

Linki