Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Zduńskowolscy policjanci podsumowali 2017 rok

  W Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyła się odprawa roczna, podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu zduńskowolskiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. W naradzie uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi młodszy inspektor Tomasz Olczyk, kierownictwo zduńskowolskiej komendy, policjantki i policjanci.

 2. Z troski o dziadków i babcie nie tylko przy okazji Ich Święta!

  Policjanci uczą seniorów bezpiecznych zachowań przez cały rok. Przy okazji Dnia Babci i Dziadka przypominają o podstawowych zasadach i apelującą do osób mających codzienny kontakt z seniorami o wyczulanie ich na zagrożenia podczas zwykłych rozmów w myśl zasady „Kropla drąży skałę”

 3. Bezpieczne ferie zimowe

  Przed nadchodzącymi feriami policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, a także spędzania czasu wolnego od nauki szkolnej w miejscu zamieszkania. Okazją do podnoszenia wiedzy z tego zakresu są organizowane przez dzielnicowych spotkania w szkołach.

 4. Rusza budowa kanalizacji na ul. Świerkowej - zmiana organizacji ruchu

  17 stycznia 2018 roku od godz. 8:00 wyłączony zostanie całkowicie z ruchu odcinek ul. Świerkowej w Zduńskiej Woli od ul. Jodłowej do ul. Łaskiej. Na czas prac związanych z budową kanalizacji został wyznaczony objazd.

 5. Śmiertelne potrącenie pieszej. Policjanci apelują o ostrożność!

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej, do którego doszło na ul. Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Mundurowi kolejny raz przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności zarówno przez kierujących jak i pieszych.

 6. Oszust internetowy zatrzymany

  Policjanci Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przedstawili szereg zarzutów 20-letniemu mieszkańcowi Łęczycy, który dokonywał oszustw internetowych na terenie całego kraju. Mężczyzna oferował do sprzedaży sprzęt elektroniczny, który nigdy nie docierał do klientów. Osoby pokrzywdzone straciły w ten sposób w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 7. Profilaktyka dla rodziców

  11 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli dzielnicowi przeprowadzili dla rodziców zajęcia profilaktyczne z zakresu rozpoznawania zagrożeń środkami psychoaktywnymi.

 8. Prewencyjne „Stop sprzedaży alkoholu nieletnim”

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli rozpoczęli akcję w ramach której przypominają, aby nie sprzedawać alkoholu nieletnim.

 9. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dotyczące zagrożenia silnym wiatrem na terenie całego województwa łódzkiego. Publikujemy treść komunikatu oraz poradnik jak zachować się podczas wichury.

 10. Podsumowanie weekendu

  Za nami 26 finał WOŚP. Tak jak w całym kraju, nad zapewnieniem bezpieczeństwa wolontariuszy i kwestujących dzieci czuwali także zduńskowolscy policjanci. W trakcie prowadzonych na terenie powiatu zduńskowolskiego zbiórek nie odnotowano żadnych zdarzeń.

Tagi

kierownictwo poszukiwany pijany zabójstwo mapa zagrożeń narkotyki wakacje oszustwa ruch drogowy Moja Komenda rower wnioski święto policji nietrzeźwy kierujący dziecko ratowanie życia pijana matka woda ŚDM marihuana motocyklista pedofil wizerunek internet prewencja krew pobicie weekend usiłowanie kradzieży z włamaniem upal kradzież odblaski PaT wypadek pożar komendant

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ