Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Policjanci odzyskali samochód skradziony na terenie Niemiec

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zduńskiej Woli zatrzymali samochód osobowy na trasie S8. Bmw warte ponad 200 tysięcy złotych zostało skradziony na terenie Niemiec. Kierujący samochodem obywatel Litwy został aresztowany przez miejscowy sąd na 3 miesiące.

 2. POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2016

  W czwartek o godzinie 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli odbyła się, ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” XI edycja konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie na szczeblu powiatowym.

 3. Policjanci też bili rekord Guinness'a

  W Zduńskiej Woli po raz czwarty podjęta została próba pobicia rekordu świata i po raz pierwszy rekordu Guinness'a w ilości osób jednocześnie wykonujących resuscytację krążeniowo - oddechową. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 13 w Karsznicach, pierwszą pomoc jednocześnie wykonywało ponad 100 uczestników! Brali w niej udział również funkcjonariusze policji.

 4. Papierosy i tytoń bez akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 62-letnią mieszkankę Zduńskiej Woli, która posiadała prawie 275 sztuk papierosów oraz 13,5 kilograma tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Papierosy i tytoń trzymała w miejscu zamieszkania.

 5. „Bijemy rekord sercem” akcja Policji

  Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzorem lat poprzednich w ramach szeroko pojętej współpracy, odpowiedział na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany do nas przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Bijemy rekord sercem” - dołącz do nas! odbyła się 21 października. W akcję włączyła się KPP w Zduńskiej Woli.

 6. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 7. Zatrzymany za napad na stację benzynową

  Policjanci zatrzymali 27-latka, który napadł na zduńskowolską stację paliw. Mężczyzna z założonym na głowę kapturem wykorzystując przedmiot przypominający broń sterroryzował obsługę stacji, a następnie skradł pieniądze. Następnie skradzionym w wyniku rozboju pojazdem odjechał z terenu miasta. Został zatrzymany przez policjantów na terenie Grodziska Mazowieckiego. Za rozbój grozi mu kara do 15 lat więzienia.

 8. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 9. Zatrzymany złodziej rowerów

  28-letni mężczyzna został zatrzymany przedwczoraj przez kryminalnych ze Zduńskiej Woli. Policjanci udowodnili mu kradzież dwóch rowerów. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Z uwagi iż działał w ramach recydywy grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 10. Znicz 2016

  Wkrótce 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych, w tym czasie z całą pewnością należy się spodziewać zwiększonego ruchu w rejonie cmentarzy jak i na drogach tranzytowych. Taki stan rzeczy w połączeniu z wcześniej zapadającym zmrokiem i niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi spowodują znaczący wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach. Policjanci apelują o szczególną rozwagę.

Tagi

pijana matka pedofil wakacje wnioski pożar marihuana rower weekend dziecko prewencja PaT narkotyki odblaski wypadek ŚDM kierownictwo pijany ratowanie życia motocyklista nietrzeźwy kierujący upal Moja Komenda woda krew mapa zagrożeń kradzież ruch drogowy święto policji internet komendant

Linki