Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 2. Policjanci też bili rekord Guinness'a

  W Zduńskiej Woli po raz czwarty podjęta została próba pobicia rekordu świata i po raz pierwszy rekordu Guinness'a w ilości osób jednocześnie wykonujących resuscytację krążeniowo - oddechową. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 13 w Karsznicach, pierwszą pomoc jednocześnie wykonywało ponad 100 uczestników! Brali w niej udział również funkcjonariusze policji.

 3. Zatrzymany za napad na stację benzynową

  Policjanci zatrzymali 27-latka, który napadł na zduńskowolską stację paliw. Mężczyzna z założonym na głowę kapturem wykorzystując przedmiot przypominający broń sterroryzował obsługę stacji, a następnie skradł pieniądze. Następnie skradzionym w wyniku rozboju pojazdem odjechał z terenu miasta. Został zatrzymany przez policjantów na terenie Grodziska Mazowieckiego. Za rozbój grozi mu kara do 15 lat więzienia.

 4. POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2016

  W czwartek o godzinie 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli odbyła się, ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” XI edycja konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie na szczeblu powiatowym.

 5. „Bijemy rekord sercem” akcja Policji

  Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzorem lat poprzednich w ramach szeroko pojętej współpracy, odpowiedział na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany do nas przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Bijemy rekord sercem” - dołącz do nas! odbyła się 21 października. W akcję włączyła się KPP w Zduńskiej Woli.

 6. Policjanci odzyskali samochód skradziony na terenie Niemiec

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zduńskiej Woli zatrzymali samochód osobowy na trasie S8. Bmw warte ponad 200 tysięcy złotych zostało skradziony na terenie Niemiec. Kierujący samochodem obywatel Litwy został aresztowany przez miejscowy sąd na 3 miesiące.

 7. Papierosy i tytoń bez akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 62-letnią mieszkankę Zduńskiej Woli, która posiadała prawie 275 sztuk papierosów oraz 13,5 kilograma tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Papierosy i tytoń trzymała w miejscu zamieszkania.

 8. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 9. Areszty dla 13 narkotykowych dilerów

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej w Łodzi współpracując z funkcjonariuszami ze Zgierza i Łowicza rozbili sieć dilerów narkotykowych zajmujących się przemytem substancji odurzających z terenu Holandii. 13 z podejrzanych zostało już tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

 10. Zatrzymano kierowcę – sprawcę wypadku śmiertelnego

  Funkcjonariusze w poniedziałek zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło w niedzielę rano. 48-letniemu zduńskowolaninowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Tagi

weekend kradzież pijany dziecko krew święto policji PaT ŚDM ratowanie życia marihuana Moja Komenda motocyklista kierownictwo prewencja odblaski pożar pijana matka wypadek pedofil woda wakacje ruch drogowy komendant narkotyki mapa zagrożeń internet wnioski rower nietrzeźwy kierujący upal

Linki