Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. 24-latek odpowie za uszkodzenia ciała

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę w związku z pobiciem, do którego doszło w minioną niedzielę w tym mieście. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 2. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 3. Święto Policji – były awanse i gratulacje

 4. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci - CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

 5. Zatrzymany poszukiwany

  Patrol interwencyjny zatrzymał mężczyznę poszukiwanego przez Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze. 41-letni mieszkaniec Złotoryi trafił do aresztu komendy. Przeprowadzono z nim czynności procesowe.

 6. Wyrywał znaki drogowe – został ukarany. .

  27-letni mieszkaniec gminy Szadek został ukarany mandatem za wyrwanie znaku drogowego i tablicy informacyjnej w miejscowości Tarnówka gminy Szadek.

 7. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 8. Życzenia Komendanta Głownego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 9. Próbował popełnić samobójstwo na torach – z pomocą przyszli policjanci

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli uratowali desperata, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi odnaleźli mężczyznę w zaroślach przy torach kolejowych i przekazali pod opiekę załogi karetki pogotowia.

 10. Pijany przewoził 6 -letnie dziecko w samochodzie

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 33-latka, który kierował volkswagenem passatem. Mężczyzna przewoził 6–letnie dziecko bez fotelika, zapięte pasami. Miał ponad promil alkoholu w organizmie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Tagi

woda wakacje krew pijana matka nietrzeźwy kierujący kradzież kierownictwo ŚDM ratowanie życia dziecko święto policji PaT motocyklista weekend wypadek narkotyki upal rower pedofil pożar ruch drogowy pijany internet wnioski komendant

Linki