Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Zlikwidowana plantacja marihuany

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad 26 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości około 800 tys. złotych. Policjanci zatrzymali 34-letniego właściciela plantacji, który decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

 2. Zatrzymani za rozbój

  Policjanci potrzebowali kilkunastu godzin aby zatrzymać sprawców rozboju, do którego doszło na ulicy Żeromskiego w Zduńskiej Woli. Dwaj sprawcy trafili do aresztu komendy. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 27-latka 3 miesięczny areszt.

 3. Posiadała papierosy i tytoń bez znaków akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 61-letnią mieszkankę Szadku, która posiadała 266 paczek papierosów oraz 17 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Papierosy i tytoń trzymała w miejscu zamieszkania.

 4. Prezentacja "Karajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji "Moja Komenda" na dożynkach w Zapolicach

  14 września w województwie łódzkim ruszył program „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zduńskowolscy policjanci chcąc jak najszerzej zaprezentować to nowe narzędzie prezentują stoisko policji na uroczystościach odbywających się w rejonie. W niedzielę funkcjonariusze wystawili swój punkt na gminno-parafialno-powiatowych dożynkach w Zapolicach.

 5. Konferencja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – Twój Dzielnicowy – Moja Komenda

  21 września 2016 roku, 7 dni po uruchomieniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w województwie łódzkim i w całym kraju, w sali Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji przy ulicy Dolnej w Zduńskiej Woli, odbyła się konferencja w celu promocji, aplikacji „Moja Komenda” i funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” na terenie powiatu zduńskowolskiego. Organizatorem konferencji był Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli mł. insp. Małgorzata Mączyńska.

 6. Policjanci z „Krajową mapą zagrożeń” u radnych i sołtysów z gminy Zduńska Wola

  We wrześniu w województwie łódzkim ruszył program „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zduńskowolscy policjanci chcąc jak najszerzej zaprezentować to nowe narzędzie prowadzą prezentacje podczas spotkań i sesji w miejscowych samorządach. W czwartek funkcjonariusze zaprezentowali się na spotkaniu radnych i sołtysów z gminy Zduńska Wola.

 7. Przejęto blisko 5 kilogramów marihuany

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad 5 kilogramów marihuany. Wartość czarnorynkowa narkotyków oszacowano na około 150 tys. złotych. Policjanci zatrzymali 6 podejrzanych. To kolejna zlikwidowana przez zduńskowolskich policjantów plantacja konopi indyjskich.

 8. Ruchomy Punkt Informacyjny KMZB

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu może sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami a także sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 9. Posiadał marihuanę

  6 września br. w godzinach wieczornych na ulicy Głównej w Zduńskiej Woli policjanci wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie nissan. W samochodzie znaleźli marihuanę należącą do kierowcy.

 10. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu może sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami a także sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Tagi

nietrzeźwy kierujący pedofil kradzież Moja Komenda kierownictwo dziecko wnioski święto policji motocyklista upal narkotyki wakacje wypadek ruch drogowy PaT mapa zagrożeń pożar ŚDM internet pijany woda pijana matka marihuana komendant ratowanie życia krew rower prewencja weekend

Linki