Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymani za rozbój

  Policjanci potrzebowali kilkunastu godzin aby zatrzymać sprawców rozboju, do którego doszło na ulicy Żeromskiego w Zduńskiej Woli. Dwaj sprawcy trafili do aresztu komendy. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 27-latka 3 miesięczny areszt.

 2. Posiadała papierosy i tytoń bez znaków akcyzy

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 61-letnią mieszkankę Szadku, która posiadała 266 paczek papierosów oraz 17 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Papierosy i tytoń trzymała w miejscu zamieszkania.

 3. Prezentacja "Karajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji "Moja Komenda" na dożynkach w Zapolicach

  14 września w województwie łódzkim ruszył program „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zduńskowolscy policjanci chcąc jak najszerzej zaprezentować to nowe narzędzie prezentują stoisko policji na uroczystościach odbywających się w rejonie. W niedzielę funkcjonariusze wystawili swój punkt na gminno-parafialno-powiatowych dożynkach w Zapolicach.

 4. Konferencja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – Twój Dzielnicowy – Moja Komenda

  21 września 2016 roku, 7 dni po uruchomieniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w województwie łódzkim i w całym kraju, w sali Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji przy ulicy Dolnej w Zduńskiej Woli, odbyła się konferencja w celu promocji, aplikacji „Moja Komenda” i funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” na terenie powiatu zduńskowolskiego. Organizatorem konferencji był Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli mł. insp. Małgorzata Mączyńska.

 5. Policjanci z „Krajową mapą zagrożeń” u radnych i sołtysów z gminy Zduńska Wola

  We wrześniu w województwie łódzkim ruszył program „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zduńskowolscy policjanci chcąc jak najszerzej zaprezentować to nowe narzędzie prowadzą prezentacje podczas spotkań i sesji w miejscowych samorządach. W czwartek funkcjonariusze zaprezentowali się na spotkaniu radnych i sołtysów z gminy Zduńska Wola.

 6. Przejęto blisko 5 kilogramów marihuany

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad 5 kilogramów marihuany. Wartość czarnorynkowa narkotyków oszacowano na około 150 tys. złotych. Policjanci zatrzymali 6 podejrzanych. To kolejna zlikwidowana przez zduńskowolskich policjantów plantacja konopi indyjskich.

 7. Ruchomy Punkt Informacyjny KMZB

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu może sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami a także sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 8. Posiadał marihuanę

  6 września br. w godzinach wieczornych na ulicy Głównej w Zduńskiej Woli policjanci wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie nissan. W samochodzie znaleźli marihuanę należącą do kierowcy.

 9. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  W województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu może sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami a także sprawdzić czy w danej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 10. Policjanci zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zlikwidowali uprawy konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad 3,5 kilograma marihuany. W rękach policjantów znalazło się również dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za ten proceder.

Tagi

pijany kierownictwo ruch drogowy woda Moja Komenda ratowanie życia święto policji krew wypadek narkotyki wakacje upal internet PaT mapa zagrożeń rower marihuana ŚDM nietrzeźwy kierujący pożar komendant pijana matka kradzież pedofil dziecko motocyklista weekend wnioski prewencja

Linki