Start arrow Aktualności
wtorek, 25 listopad 2014
 
 
B I P
Menu główne
Start
Aktualności
Kierownictwo
DZIELNICOWI
Galeria
Poszukiwani
1% Ratuje Życie
Podziękowania
Informacje
Nabór
Mediacje - Sąd Okręgowy
   w Łodzi
Przemoc w rodzinie - organizacje pozarządowe w Zduńskiej Woli
fotoprzestroga
1.jpg
KONTAKTY
Napisz do Nas
Skargi
Gadu Gadu

Nasz numer: 3767000
Status:

Statystyka
Użytkownicy: 6
Nowości: 2597
Odnośniki: 1
odwiedzających: 2741160
Aktualności
Poszukujemy zaginionej Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
poniedziałek, 24 listopad 2014
22.11.2014 r. około godziny 10:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną KLARA WOŻNICKA  lat 68, zamieszkała Suchoczasy 39, gmina Zduńska Wola.

RYSOPIS: wzrost ok. 160 cm, tęga budowa ciała, waga 80 kg, włosy ciemne, proste,  twarz okrągła, braki w uzębieniu.

UBIÓR: kurtka z polaru koloru różowego, czarna spódnica, czapka czarna z białymi wstawkami, buty gumowo filcowe.

Poszukiwania prowadzi KPP w Zduńskiej Woli, tel. 043  8244311, osoby które mogą przekazać istotne informacje pomocne w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub widziały kobietę  proszone są o kontakt pod w/w numerem telefonu lub z najbliższą jednostką Policji.

 
Uderzył w tył pojazdu Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
czwartek, 20 listopad 2014

19 listopada 2014 r. – Kierujący hondą civic doprowadził do zderzenia z samochodem subaru. 41-letnia zduńskowolanka kierująca subaru trafiła do szpitala. W środę po godzinie 17 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali wysłani przez dyżurnego  na ulicę Kaczą, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący hondą civic,  29-letni mieszkaniec Szadku jadąc ulica Kaczą w kierunku ulicy Sieradzkiej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył subaru kierowanego przez 41-letnią zduńskowolankę. Kobieta z urazem kręgosłupa  została karetką pogotowia odwieziona do szpitala w Sieradzu. Kierujący pojazdami byli  trzeźwi.  Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego  wypadku w prowadzonym dochodzeniu.

Zmieniony ( czwartek, 20 listopad 2014 )
 
Zimowa edycja akcji informacyjno-edukacyjnej Bezpieczna Woda Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
środa, 19 listopad 2014
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło zimową edycję akcji „Bezpieczna Woda” skierowaną do nauczycieli, wychowawców, funkcjonariuszy policji rzecznych, ratowników oraz rodziców, stanowiącą zestaw podstawowych zasad bezpieczeństwa na zamarzniętych zbiornikach wodnych, ujętych w formie plakatu oraz 4-stronicowej ulotki.

Powyższe materiały edukacyjno-informacyjne stanowią pomoc dydaktyczną w ramach zajęć szkolnych na temat zagrożeń związanych z przebywaniem na zamarzniętych rzekach, stawach i jeziorach.

Akcja obejmuje swym zasięgiem szkoły na terenie całego kraju i w założeniach powinna wpłynąć na ograniczenie liczby wypadków wśród dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku na obszarach wodnych.

Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje zimową edycję Akcji „Bezpieczna Woda” we współpracy z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Ministerstwem Zdrowia, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK i Polskiej Organizacji Turystycznej.

pełna informacja z materiałem szkoleniowym na stronie:
http://www.msport.gov.pl/turystyka/zimowa-edycja-akcji-informacyjno-edukacyjnej-bezpieczna-woda?edit_mode=true
Zmieniony ( środa, 19 listopad 2014 )
 
Zniszczyła samochód Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
środa, 19 listopad 2014

18 listopada 2014 r. – Policjanci z pogotowia interwencyjnego zatrzymali nastolatkę, która zniszczyła karoserię samochodu stojącego na parkingu przyblokowym. W godzinach wieczornych jedna z mieszkanek poinformowała dyżurnego komendy, że młoda osoba na parkingu przyblokowym przy ulicy Szkolnej rysuje maskę samochodu. Gdy mundurowi dojechali na miejsce,  kobieta jeszcze kreśliła linie ostrym narzędziem na  seacie cordobie. Została zatrzymana na gorącym uczynku. Była nietrzeźwa miała w organizmie ponad promil alkoholu. Jak ustalili policjanci w samochodzie porysowała maskę, błotniki i drzwi.  Właściciel, który przebył na miejsce wandalizmu, wycenił wartość strat na 1500 złotych. 19-letnia zduńskowolanka usłyszy teraz zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zmieniony ( środa, 19 listopad 2014 )
 
Zatrzymany na list gończy Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
wtorek, 18 listopad 2014

17 listopada  2014 r. –  „Kryminalni” zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym.  W poniedziałek przed południem  patrol operacyjny w Zduńskiej Woli w jednym z mieszkań  na ulicy Łaskiej zatrzymał  26 -letniego zduńskowolanina. Mężczyzna   był poszukiwany  listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli.   Został zatrzymany do odbycia  kary  2 lat  pozbawienia wolności, za przestępstwa kradzieży i oszustwa. Po zatrzymaniu trafił do komendy policji, a następnie  został konwojowany do Zakładu Karnego w Sieradzu.

Zmieniony ( wtorek, 18 listopad 2014 )
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 2437
WYSZUKIWARKA
BANERY
kochamreauguje
116111
niebieskalinia
szkola
pokrzywdzenia.gov.pl
narkotykowy slang
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
policjantktorypomogl
www.komisarz-blysk.pl
stopbezmyślności
www.rozumwysiada.pl
bezpiecznyprzejazd
Kieruj się rozsądkiem
korupcja
pat.policja.gov.pl
BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODA
http://www.reportracism.pl/pl
zaginieni
seirplodz
mamo tato
www.sieciaki.pl
bezpiecznysenior
kibicujbezpiecznie
wspolneosiedla