Start arrow Aktualności
środa, 23 lipiec 2014
 
 
B I P
Menu główne
Start
Aktualności
Kierownictwo
DZIELNICOWI
Galeria
Poszukiwani
1% Ratuje Życie
Podziękowania
Informacje
Nabór
Mediacje - Sąd Okręgowy
   w Łodzi
fotoprzestroga
2.jpg
KONTAKTY
Napisz do Nas
Skargi
Gadu Gadu

Nasz numer: 3767000
Status:

Statystyka
Użytkownicy: 6
Nowości: 2514
Odnośniki: 1
odwiedzających: 2484647
Aktualności
Oszustwo "pod legendą" Drukuj E-mail
Napisał: Kamil   
wtorek, 15 lipiec 2014
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej w Zduńskiej Woli wykonują czynności w ramach śledztwa w sprawie oszustwa pod tzw. „legendą”. Do zdarzenia tego doszło 2 lipca 2014 r. Tego dnia do mieszkanki Szadku zatelefonowała dotychczas nieustalona osoba, która podała się z jej córkę. 
Zmieniony ( wtorek, 15 lipiec 2014 )
Czytaj całość...
 
Wizyta gości z Ukrainy Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
poniedziałek, 07 lipiec 2014
07 lipca 2014 r. – Wizyta gości z Ukrainy. W piątek w murach naszej komendy gościła grupa ukraińców na czele ze starostą powiatu kołomyjskiego Bogdanem Boljukiem. Wizyta odbyła się w ramach zwiedzania jednostek powiatowych. 7 osobowa delegacja z Ukrainy przybyła na V Międzynarodowy Festiwal „Folklor Świata” który organizował w dniach 4-6 lipca powiat zduńskowolski. Powiat kołomyjski leży w województwie stanisławowskim i jest powiatem partnerskim powiatu zduńskowolskiego. Znamienici goście zwiedzili stanowisko dowodzenia, strzelnicę, areszt oraz wysłuchali na auli krótkiej opowieści o historii zduńskowolskiej Policji.
 
 
 
 
 
Zmieniony ( poniedziałek, 07 lipiec 2014 )
 
Powiadomił o rozboju, którego nie było Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
poniedziałek, 07 lipiec 2014
07 lipca 2014 r. – Powiadomił o rozboju, którego nie było. Mężczyzna powiadomił, że  trzech sprawców używając groźby pobicia  zmusiło go do wydania telefonu. Do zdarzenia doszło na początku czerwca. Policjanci już na początku czynności nie wierzyli  w wersje podaną przez pokrzywdzonego. 7 czerwca  2014 r. do komendy zgłosił się 21-letni zduńskowolanin i złożył zawiadomienie o przestępstwie. Z jego relacji wynikało, że w godzinach wieczornych na ulicy Piwnej został zaczepiony przez trzech nieznanych mężczyzn. Mężczyźni grozili mu pobiciem, ukradli mu telefon komórkowy wartości  600 złotych. Wersja przekazana policjantom od początku im nie pasowała. Śledczy rozpoczęli rozpytywanie zawiadamiającego co do szczegółów zdarzenia. Kilka razy  go przesłuchiwali. I wtedy wyszło na jaw, że rozbój na nim to historyjka wymyślona przez niego. Mieszkaniec Zduńskiej Woli nie potrafił wytłumaczyć dlaczego tak postąpił. Przyznał się, że  telefon po prostu zgubił. Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną mu postawione zarzuty za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie i za fałszywych zeznaniach. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Zmieniony ( poniedziałek, 07 lipiec 2014 )
 
Zarzuty za kradzieże z włamaniem Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
piątek, 04 lipiec 2014

03 lipca 2014 r. – Śledczy przedstawili kolejne zarzuty 19-letniemu mieszkańcowi Zduńskiej Woli za kradzieże z włamaniem. Wczoraj do aresztu komendy trafił 19-letni zduńskowolanin podejrzewany o popełnienie kolejnych kradzieży z włamaniem na terenie Zduńskiej Woli. Śledczy po wnikliwiej ocenie zabezpieczonych śladów na miejscach włamań wytypowali jako sprawcę właśnie nastolatka. Na podstawie zebranych dowodów przedstawiono mu dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Na początku czerwca na terenie miasta włamał się do pomieszczenia solarium, skąd dokonał kradzieży telefonu komórkowego, karnetów do solarium, kluczyka do samochodu i pieniędzy na łączną sumę ponad 1000 złotych. W połowie czerwca natomiast włamał się do komórki piwnicznej w bloku przy ulicy Ogrodowej, gdzie następnie ukradł elektronarzędzia i dekoder do odbioru telewizji o łącznej wartości prawie 1200 złotych. W ubiegłym tygodniu włamywaczowi przedstawiono 5 zarzutów kradzieży z włamaniem. W tedy to Prokurator Rejonowy zastosował wobec niego dozór policji. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.  

Zmieniony ( piątek, 04 lipiec 2014 )
 
Ukradli czekolady i wódkę Drukuj E-mail
Napisał: Jacek   
środa, 02 lipiec 2014

02 lipca 2014 r. W godzinach popołudniowych patrol policji został wezwany  na interwencję w markecie do sprawców kradzieży alkoholu i słodyczy. O godzinie 13:30 policjanci zostali wezwani na interwencję do sklepu na ulicy Opiesińskiej, gdzie ochrona zatrzymała parę kradnącą w sklepie. Gdy stróże prawa dojechali na miejsce  pracownik ochrony przekazał im kobietę i mężczyznę, którzy ukradli w sklepie 8 czekolad i  butelkę wódki o łącznej wartości prawie 50 złotych. Złodziejską parą okazali się 23-letnia zduńskowolanka i 28-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola. Mundurowi wypisali im mandaty w wysokości 200 złotych. Skradzione rzeczy wróciły ponownie na półkę sklepową.

Zmieniony ( środa, 02 lipiec 2014 )
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 2356
WYSZUKIWARKA
BANERY
wakacje
korupcja
www.komisarz-blysk.pl
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
stopbezmyślności
www.sieciaki.pl
zaginieni
seirplodz
mamo tato
116111
policjantktorypomogl
www.rozumwysiada.pl
BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODA
Kieruj się rozsądkiem
http://www.reportracism.pl/pl
kochamreauguje
narkotykowy slang
kibicujbezpiecznie
niebieskalinia
bezpiecznysenior
wspolneosiedla
bezpiecznyprzejazd
pat.policja.gov.pl