Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

  27 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Mączyńska serdecznie podziękowała odchodzącym na emeryturę policjantom.

 2. "Dzielnicowy bliżej nas"

  19 kwietnia dzielnicowy asp.sztab. Jarosław Dzierżawski uczestniczył w zebraniu Koła Gospodyń Wiejskich w Czechach. Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania realizowanych przez dzielnicowego programów oraz dyskusji na temat bezpieczeństwa mieszkańców.

 3. „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” - debata z działkowcami

  Bezpieczeństwo użytkowników ogrodów działkowych było tematem debaty społecznej zorganizowanej przez zduńskowolskich policjantów. Mundurowi mówili o zagrożeniach, z którymi mogą spotkać się działkowcy oraz podpowiadali, jak prawidłowo zabezpieczyć swoje mienie.

 4. Zduńskowolscy policjanci wyjaśniają sprawę usiłowania oszustwa

  Do zdarzenia doszło 17 marca 2017 roku na terenie stacji paliw w Zduńskiej Woli. Wówczas, nieustalony dotąd mężczyzna usiłował dokonać płatności przywłaszczoną kartą płatniczą.

 5. Bezpiecznie na rowerze

  Sezon rowerowy nabiera rozpędu. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach i ścieżkach rowerowych.

 6. Turniej wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

  "Kręci mnie bezpieczeństwo!" Pod takim hasłem 26 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 13 w Zduńskiej Woli odbyły się powiatowe eliminacje Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, którego organizatorami byli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

 7. Służby ponadnormatywne - porozumienie

  Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli mł.insp. Małgorzata Mączyńska oraz Wójt Gminy Zduńska Wola Henryk Staniucha podpisali porozumienie o służbach ponadnormatywnych. To już kolejny rok współpracy samorządu z Policją. Dodatkowe patrole będą organizowane z uwzględnieniem oczekiwań społecznych mieszkańców gminy.

 8. Szkolenia dla rodzin zastępczych

  Zduńskowolscy policjanci w porozumieniu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli realizują cykl szkoleń dla rodzin zastępczych. Opiekunowie zapoznawani są z zagrożeniami wynikającymi z kontaktu dziecka z środkami odurzającymi oraz odpowiedzialnością prawną nieletnich za popełniane czyny karalne i przejawy demoralizacji.

 9. Areszt za włamania

  Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował tymczasowy areszt wobec 23- letniego mieszkańca powiatu, który włamywał się do garaży w Zduńskiej Woli. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. Strefa zamieszkania - bezpieczna strefa dla pieszych

  PRZYPOMINAMY! Ustawa Prawo o ruchu drogowym definiuje „strefę zamieszkania” jako obszar obejmujący drogi publiczne lub inne drogi, na którym obowiązują szczególne zasady ruchu drogowego, a wjazdy i wyjazdy oznaczone są odpowiednimi znakami drogowymi.

Tagi

wakacje rower kierownictwo upal Moja Komenda komendant mapa zagrożeń internet pijana matka wizerunek woda święto policji wnioski odblaski weekend pedofil narkotyki dziecko oszustwa nietrzeźwy kierujący motocyklista ruch drogowy pożar marihuana prewencja pijany ŚDM ratowanie życia wypadek krew PaT kradzież

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ