Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce

Najczęściej czytane

 1. Bezpieczne ferie zimowe

  Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, przed zbliżającymi się feriami, realizują w szkołach cykl spotkań profilaktycznych.

 2. Na pomoc bezdomnym i potrzebującym

  W ostatnich dniach zduńskowolscy policjanci uchronili 8 osób przed wychłodzeniem. Znalazły one pomoc w szpitalu, schronisku dla bezdomnych oraz komendzie policji. Przypominamy, że kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, osoby bezdomne, nietrzeźwe lub nieporadne, mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować życie !!!

 3. Bezpieczeństwo podczas ferii.

  Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych spotkali się z uczniami Szkół Podstawowych. Tematyka spotkania opierała się w głównej mierze na zagrożeniach związanych podczas zabaw zimowych oraz ferii.

 4. Policyjna akcja "Jabłko - Cytryna"

  Jabłko w nagrodę, a cytryna dla kierowcy lub pieszego, który nie przestrzegał przepisów ruchu drogowego. Taką akcję przeprowadzili zduńskowolscy policjanci wspólnie z uczniami.

 5. Punkt kontroli autobusów

  Nadchodzi czas ferii zimowych w województwie łódzkim – czas radości i zabawy oraz wyjazdów naszych dzieci na zimowiska. Przed wyruszeniem w drogę policjanci sprawdzą stan techniczny i trzeźwość kierowcy autokaru, który ma wieźć nasze pociechy.

 6. Bezpieczne ferie w LOKATORZE

  W ramach zajęć organizowanych przez Dom Kultury LOKATOR w Zduńskiej Woli z dziećmi spotkała się policjantka Zespołu ds. Nieletnich. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.

 7. Bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku

  Rozpoczynają się ferie zimowe. To dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

 8. Zatrzymani sprawcy rozboju

  Działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój. Podejrzani pobili swoją ofiarę i ukradli jej portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi. Zduńskowolanom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 9. Policjanci na pomoc bezdomnym i samotnym

  Niskie temperatury połączone z nieporadnością życiową lub stanem upojenia alkoholowego to główne przyczyny wychłodzenia, na które narażone są osoby bezdomne. Policjanci odwiedzają miejsca ustronne, pustostany oraz ogródki działkowe.

 10. Bezpieczne ferie z odblaskami

  Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych wraz z Zespołem ds. Nieletnich i Patologii KPP w Zduńskiej Woli rozpoczeli cykl spotkań z dziećmi w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

Tagi

woda kierownictwo oszustwa rower krew kradzież ruch drogowy marihuana wakacje weekend pedofil nietrzeźwy kierujący PaT dziecko ratowanie życia pożar Moja Komenda motocyklista odblaski pijany wypadek komendant narkotyki prewencja internet mapa zagrożeń ŚDM upal święto policji pijana matka wnioski wizerunek

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ