Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności


Najczęściej czytane

 1. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 2. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 3. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 4. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 5. Śmiertelny wypadek na torach

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło 1 listopada na przejeździe kolejowym w Zduńskiej Woli. 65-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg.

 6. Dbamy o bezpieczny transport do szkoły!

  W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci ruchu drogowego zduńskowolskiej komendy prowadzą kontrole autobusów dowożących dzieci 
i młodzież do szkół na terenie powiatu zduńskowolskiego. W trosce o bezpieczeństwo kierujących i pasażerów mundurowi już z samego rana pojawiają się pod szkołami i przystępują do działania.

 7. Wypadek motocyklisty

  W niedzielę przed południem w miejscowości Kłady, gmina Zduńska Wola doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący i jego pasażerka trafili do szpitala w Sieradzu.

 8. Promocja zawodu policjanta wśród maturzystów ZSRCKU w Wojsławicach

  Już niebawem uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach będą musieli podjąć ważne dla ich dalszego rozwoju decyzje. Funkcjonariusze zduńskowolskiej komendy spotkali się z nimi, aby zapoznać ich z możliwościami dalszego kształcenia, w połączeniu ze służbą w formacji mundurowej jaką jest Policja.

 9. Policjanci o bezpieczeństwie w szkołach i przedszkolach

  W ubiegłym tygodniu funkcjonariusz zajmujący się przedsięwzięciami prewencyjnymi wraz z dzielnicowymi zduńskowolskiej komendy policji odbyli kilkanaście spotkań z dziećmi w różnych placówkach dydaktycznych z terenu powiatu zduńskowolskiego. Pogadanki dotyczyły szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 10. Zostań Policjantem

  Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

Tagi

kierownictwo rower komendant minikoparki mapa zagrożeń uszkodzenie mienia poszukiwany ŚDM pedofil wypadek święto policji wypadek śmiertelny interweniował po służbie zniszczenie mienia nietrzeźwy kierujący papierosy prewencja dziecko przestępstwo seksualne kradzież złamanie zakazu oszustwa krew akcyza pobicie narkotyki ratowanie życia pirat drogowy weekend rozbój wakacje pijana matka marihuana kradzież sklepowa nielegalny tytoń ruch drogowy kradzież z włamaniem żólta kartka kradzież rozbójnicza fałszywy alarm bombowy motocyklista pożar wizerunek kontrabanda upal podróbki zabójstwo woda internet odblaski

Linki