Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas
Serwis Służby Cywilnej

Najczęściej czytane

 1. Zduńskowolscy policjanci wraz z kursantami Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu dbali o bezpieczeństwo niechronionych

  7 listopada funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli z kursantami Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu patrolowali pieszo ulice miasta Zduńskiej Woli w celu zapewnienia bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

 2. Obchody Narodowego Święta Niepodległości

  W uroczystościach z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości uczestniczyli samorządowcy, przedstawiciele partii, stowarzyszeń, placówek oświatowych oraz przedstawiciele służb mundurowych. Zduńskowolską Policję reprezentował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Jarosław Tokarski.

 3. Ślubowanie oraz wręczenie certyfikatów w Wojsławicach

  18 października 2019 r. uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym i bezpieczeństwa wewnętrznego Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach złożyli uroczyste ślubowanie. Natomiast trzecioklasistom wręczono certyfikaty szkolenia policyjnego i bezpieczeństwa wewnętrznego.

 4. Podsumowanie długiego weekendu na zduńskowolskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, podczas listopadowego długiego weekendu, trwały wzmożone działania Policji. Funkcjonariusze nie tylko kontrolowali prędkość, ale też stan trzeźwości kierujących. Sprawdzany był również stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, a zwłaszcza dzieci.

 5. Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli z okazji Święta Służby Cywilnej

 6. Seniorze uważaj!

  Przestępcy działają różnymi metodami, próbując oszukać głównie starsze osoby. Sprawcy chcą wyłudzić pieniądze, które często stanowią cały dorobek seniorów.

 7. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 8. Wypadek w gminie Zapolice

  Do groźnego wypadku doszło w Kalinowej, gmina Zapolice. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu.

 9. Wypadek w gminie Zduńska Wola

  Do groźnego wypadku doszło w Karolewie, gmina Zduńska Wola. Zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala w Sieradzu.

 10. Zostań Jednym z NAS – takie hasło przyświecało spotkaniom z uczniami Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli

  W ostatnich dniach uczniowie klas maturalnych zduńskowolskiego "elektronika" mieli okazję porozmawiać na temat swoich przyszłych planów zawodowych. Z wymogami, które musi spełniać kandydat oraz procedurą rekrutacji do służby w Policji zapoznawał młodzież policjant i pracownik kadrowy.

Tagi

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ