Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Działania ponadpowiatowe na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców

  20 marca 2018 roku zduńskowolscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy z Łasku, Sieradza, Oddziałów Prewencji w Łodzi oraz instytucji pozapolicyjnych prowadzili ponadpowiatowe działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie Zduńskiej Woli.

 2. Dzięki wzorowej postawie świadków nietrzeźwi kierujący wyeliminowani z ruchu

  W ostatnich dniach kolejnych czterech nietrzeźwych kierujących zostało wyeliminowanych z ruchu. W dwóch przypadkach kierowcy, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu zostali zatrzymani przez mundurowych dzięki wzorowej postawie świadków nieodpowiedzianych zachowań na drogach. Policjanci apelują: WIDZISZ – REAGUJ!

 3. Dzień aktywizacji zawodowej z policjantami

  20 marca 2018 roku zduńskowolscy policjanci brali udział w zorganizowanym przez Zespól Szkól Elektronicznych w Zduńskiej Woli "Dniu aktywizacji zawodowej dla uczniów klas maturalnych". Młodzież z "elektronika" miała okazję poznać zawód policjanta oraz uzyskać informacje na temat rekrutacji do służby w Policji.

 4. Bezpieczny Internet

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 9, aby przypomnieć zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

 5. Z seniorami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

  W trosce o bezpieczeństwo seniorów zduńskowolscy dzielnicowi zorganizowali spotkanie z uczestnikami „Klubu Seniora”. Wszystko z myślą o edukacji starszego pokolenia związanej z bezpiecznymi zachowaniami na drodze.

 6. Zima na drogach - policjanci apelują o ostrożność

  Zima to trudny okres, wielu kierowcom spędzający sen z powiek. Aktualnie szybko zmieniają się warunki pogodowe i drogowe. Pojawiają się ujemne temperatury oraz opady śniegu, a to powoduje, że na drogach jest bardzo ślisko. Dlatego policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przygotowaniu się do zimy na drodze.

 7. Bezpieczny sezon rowerowy 2018

  Może jeszcze tego nie widać, ale już w najbliższych dniach wraz ze zmianą aury rozpocznie się sezon dla rowerzystów na dobre. Zduńskowolscy dzielnicowi przypominają rowerzystom, że ich właściwe zachowania na drodze pozwolą uniknąć niebezpieczeństw.

 8. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Zduńskowolscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h w obszarze zabudowanym. Zagrożenie to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 9. Ugodził brata nożem

  8 marca 2018 roku zduńskowolscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który podczas awantury ugodził kuchennym nożem swojego brata. Ranny 23-latek z obrażeniami jamy brzusznej trafił do szpitala. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 10. Promocja zawodu policjanta

  Podczas Tarów Edukacyjnych dla Gimnazjalistów uczniowie poznawali zawód policjanta oraz zasady naboru do Policji.

Tagi

pożar komendant prewencja nietrzeźwy kierujący narkotyki motocyklista zabójstwo marihuana odblaski pijany wizerunek pobicie woda święto policji internet oszustwa usiłowanie kradzieży z włamaniem wypadek weekend PaT rower pedofil wnioski podróbki Moja Komenda ŚDM dziecko mapa zagrożeń krew kradzież kierownictwo ruch drogowy wakacje poszukiwany pijana matka upal ratowanie życia

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ