Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Odurzony 27-latek popełnił na drodze kilkanaście wykroczeń, którym przypisane są łącznie 72 punkty karne

  11 lipca 2018 roku zduńskowolscy policjanci, po pościgu, obezwładnili 27-letniego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie uciekał BMW łamiąc wielokrotnie przepisy ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca znajdował się pod działaniem amfetaminy. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Wojewódzkie obchody Święta Policji ze zduńskowolskim akcentem

  Wojewódzkie obchody Święta Policji w łódzkim garnizonie odbyły się 6 lipca 2018 roku i zostały połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu. Tegoroczne Święto Policji jest bezpośrednio związane z obchodami 99 rocznicy powstania polskiej Policji, które to zostały objęte patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego.

 3. "Niebieski Piknik" - zapraszamy!

  Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zapraszają mieszkańców powiatu zduńskowolskiego na Niebieski Piknik pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo w Zduńskiej Woli" organizowany z okazji obchodów Święta Policji.

 4. Nietrzeźwy, z sądowym zakazem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej

  Zduńskowolscy policjanci po pościgu zatrzymali 57-letniego pirata drogowego. Kierujący hondą civic, mając w organizmie 1,7 promila alkoholu, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. Mężczyzna odpowie również za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 5. Wakacyjne spotkanie z dziećmi w GOKiS w Szadku

  Wakacje w pełni. Mundurowi odwiedzają miejsca zorganizowanego wypoczynku, aby porozmawiać z dziećmi o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu. Tym razem dzielnicowy asp.szt. Krzysztof Kraszewski oraz policjantka Zespołu ds. Nieletnich mł.asp. Anna Wiśniewska spotkali się z najmłodszymi na półkoloniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Szadku.

 6. "Bezpiecznie na chodniku"

  10 lipca 2018 roku zduńskowolscy policjanci wspierani przez strażników miejskich przeprowadzili działania pn. „Bezpiecznie na chodniku”. Tym razem mundurowi szczególną uwagę zwracali na rowerzystów niestosujących się do przepisów, które zabraniają poruszania się jednośladami po chodnikach.

 7. Areszt dla Litwina za kradzież samochodu na terenie Niemiec

  5 lipca 2018 roku funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli na trasie S8 zatrzymali do kontroli drogowej obywatela Litwy, który kierował skradzionym w Niemczech volkswagenem california. Decyzją sądu 44-letni Litwin został tymczasowo aresztowany.

 8. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 9. Konkurs plastyczny pn. “Bezpieczna Rodzina” „Policjant - przyjaciel dzieci”

  Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. To kolejne wspólne działania mające na celu propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu zduńskowolskiego.

 10. Konkurs plastyczny “Bezpieczna Rodzina”, „Policjant - przyjaciel dzieci” - termin składania prac przedłużony do 18 lipca 2018 r.

  Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. To kolejne wspólne działania mające na celu propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu zduńskowolskiego.

Tagi

wypadek podróbki prewencja ucieczka przy kontroli narkotyki wnioski pijana matka krew pirat drogowy marihuana poszukiwany kradzież rozbójnicza motocyklista zabójstwo oszustwa woda kradzież komendant wizerunek pijany pedofil dziecko kierownictwo rower PaT święto policji nietrzeźwy kierujący internet pobicie ratowanie życia pożar upal wakacje Moja Komenda mapa zagrożeń kradzież z włamaniem weekend usiłowanie kradzieży z włamaniem ŚDM żólta kartka odblaski ruch drogowy

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ