Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Areszt za napaść na policjantów

  Dwaj bracia, którzy 12 października 2018 r. zaatakowali policjantów, zostali tymczasowo aresztowani przez zduńskowolski sąd. Ich kompan został oddany pod dozór policyjny. Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 10 lat więzienia.

 2. Poszukiwany mężczyzna

  Policjanci poszukują mężczyzny, który w dniu 27 sierpnia 2018 roku kierował groźby bezprawne wobec mieszkanki Zduńskiej Woli.

 3. Wypadek śmiertelny w Marcelinie

  Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 38-letni mężczyzna.

 4. Poszukiwany sprawca uszkodzenia mienia

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia rolety zewnętrznej sklepu na Łaskiej w Zduńskiej Woli, do którego doszło 20 lipca 2018 roku.

 5. Wypadek w gminie Szadek

  Do groźnego wypadku doszło w Tarnówce, gmina Szadek. Zderzyły się tam cztery samochody. Cztery osoby trafiły do szpitali w Zduńskiej Woli i Pabianicach.

 6. Bezpieczeństwo najmłodszych

  Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Janiszewicach gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Spotkanie stało się znakomitą okazją do zapoznania najmłodszych z bezpiecznymi zachowaniami

 7. Potrącony pieszy i rowerzystka. Apelujemy o ostrożność!

  11 i 12 października 2018 roku na zduńskowolskich drogach doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń z udziałem "niechronionych" uczestników ruchu drogowego". Policjanci apelują o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg - pieszych, rowerzystów i kierujących pojazdami.

 8. Groźny wypadek w Izabelowie

  Do groźnego wypadku doszło w Izabelowie, gmina Zduńska Wola. Skuter zderzył się czołowo z samochodem. Dwie osoby trafiły do szpitala w Sieradzu

 9. Nietrzeźwy spowodował kolizję

  28-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli spowodował kolizję drogową. Miał w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.

 10. Seniorzy w dalszym ciągu w zainteresowaniu oszustów i złodziei!

  Zduńskowolscy policjanci kolejny raz apelują do osób starszych o czujność i rozwagę!

Tagi

pedofil pożar kontrabanda wypadek śmiertelny wizerunek usiłowanie kradzieży z włamaniem poszukiwany krew ruch drogowy wypadek zabójstwo ŚDM narkotyki kradzież wnioski pirat drogowy PaT pijana matka kierownictwo odblaski żólta kartka nietrzeźwy kierujący oszustwa upal mapa zagrożeń kradzież z włamaniem weekend komendant pobicie podróbki dziecko internet święto policji woda Moja Komenda ratowanie życia marihuana rower ucieczka przy kontroli motocyklista kradzież rozbójnicza prewencja pijany wakacje

Linki

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ